DOPRAVA ZADARMO PRI NÁKUPE NAD 100 €

 

Milí zákazníci, cenníme si Vašu vernosť a preto pri nákupe nad 100 € Vám zašleme Váš tovar úplne zadarmo kuriérskou službou DPD. Pri objednávkach nižších ako 100 € sa bude účtovať poplatok uvedený nižšie v tabuľke.

 

Doprava kuriérskou službou DPD

 

Doprava balíkov do 24 h počas pracovných dní, platí pri objednávkach uskutočnených do 12.00h* (napr. objednávku uskutočníte v pondelok o 11:30, doručenie balíka kuriérskou spoločnosťou môžete očakávať v utorok). V prípade, že objednáte až po 12.00h, objednávka bude pripravovaná na expedovanie až nasledujúci pracovný deň (napr. objednám v pondelok o 12.15h, tovar bude pripravený na expedíciu v utorok a balík Vám bude doručený kuriérskou spoločnosťou v stredu). Počas víkendu a štátnych sviatkov kuriérska spoločnosť balíky neexpeduje, preto ak objednáte počas týchto dní, doba dodania sa môže predĺžiť. Kuriérska spoločnosť DPD vopred telefonicky informuje zákazníka o čase doručenia objednávky.

 

*dodanie do 24h platí len pri balíkoch s platbou na dobierku! 

Cena za prepravu kuriérom

Cena dopravy

Kuriér DPD

5 €

 Kuriér DPD nákup nad 100

Zdarma

Po expedovaní môžete sledovať Vašu zásielku prostredníctvom čísla zásielky na stránke www.dpd.sk  Číslo zásielky posielame e-mailom.

 

V tabuľke sú uvedené sumy za dopravu s DPH.

 

Osobný odber

Balík si môžete vyzdvihnúť osobne zadarmo. Pri osobnom prevzatí si neúčtujeme žiadne poplatky za dopravu a balenie. O termíne prevzatia vás budeme kontaktovať telefonicky alebo e-mailom.

 

Adresa pre osobný odber:

 

Fučíkova 27

08501 Bardejov

 

 


Žiadne produkty

To be determined Doprava
0,00 € Spolu

Zaplatiť